Fudbaleri našeg Željezničara su u četvrtoj pripremnoj utakmici savladali Vitez sa 3:0, a golove su postigli Djermanović, Lendrić i Mujagić.

Prvu priliku su Plavi i pretvorili u gol. Bekrić je lijepo ubacio, a Djermanović postigao prvi gol u našem dresu. Potom je Vitez dva puta zaprijetio, ali je odbrana Želje uspjela spriječiti pogodak. Do kraja prvog dijela, M. Stevanović je pokušao, ali je ostalo 1:0.

Drugo poluvrijeme su Plavi također imali više od igre i pokušali doći do gola preko Lendrića i Djermanovića, ali je Tirić bio na visini zadatka. Ipak, u posljednih deset minuta je Željezničar postigao dva gola. Prvo je Ivan Lendrić matirao golmana gostiju, a potom Ajdin Mujagić je iskoristio nesebičnost Lendrića, te je postavio konačan rezultat.

U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa današnje utakmice.