Fudbaleri našeg Željezničara su nastavili niz pobjeda savladavši Mladost DK rezultatom 2:1.

Već od prve minute su Plavi krenuli ofanzivno prema golu gostiju. Već u 9. minuti je Željo poveo. Korner je izveo Bekrić, a nakon duela sa Bogičevićem jedan fudbaler gostiju je loptu poslao u svoju mrežu. Nastavio je Željo sa napadima, a redale su se prilike preko Lendrića, Memije i Hodžurde.

U 34. minuti su Plavi povisili svoje vodstvo. Bekrić je ponovo asistirao, a ovaj put Lendrić glavom matirao gostujućeg golmana. Pet minuta kasnije je Mladost preko Čovića smanjila na 2:1. U drugom poluvremenu vrijedi izdvojiti prilike Bekrića i Stanića kada su pogodili prečku, a za goste je prijetio Isaković. Plavi su tako nastavili niz pobjeda, a narednu utakmicu igraju u srijedu protiv banjalučkog Borca u okviru Kupa BiH.

U nastavku pogledajte najzanimljvijie trenutke sa dananšnje utakmice.