Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Velež sa 3:2.

Velež je stigao u vodstvo u 13. minuti lijepim golom Cvijanovića. Plavi su poravnali u 33. minuti kada je nakon kornera svoju mrežu zatresao Ferreyra. Gosti ponovo u 59. minuti dolaze u vodstvo, a i ovaj put strijelac je bio Cvijanović. Pred kraj susreta naš tim je stigao do preokreta. Prvo je Alispahić odličnim golom pogodio sa 2:2 u 83. minuti, a tri minute kasnije Lendrić je pogodio sa bijele tačke. Prethodno je oboren Subašić.

Željezničar prvo poluvrijeme: Erić – Blažević, Beća, Kosorić, Šehić – Hajdarević, Duraković – Mujić, Mehić, Mujezinović – Juričić.
Željezničar drugo poluvrijeme: Mufitć – Stevanović, Miletić, Sadiković, Stanić – Bojo, Alispahić – Subašić, Štilić, Veselinović – Lendrić.