Fudbaleri našeg Željezničara su u okviru posljednjeg ovosezonskog kola remizirali sa Slavijom odigravši 1:1. Strijelci su bili Dejan Djermanović i Darko Spalević.

Utakmica je odigrana na veoma teško, blatnjavom terenu koji nije dopuštao nikakav protok lopte. Ipak, obje ekipe su dale sve od sebe i vidjeli smo dva gola, te nekoliko odličnih prilika.

Prvo je Slavija zaprijetila preko Radovanovića, a potom i Željo preko Lendrića i Kramarića. Vodstvo Plavima je donio Dejan Djermanović nakon asistencije Ivana Lendrića u 74. minuti. Samo deset minuta poslije su domaći došli do poravnanja. Jednu odbijenu loptu je u mrežu pospremio iskusni Darko Spalević. Do kraja je Željo imao odlične prilike preko Bogičevića, M. Stevanovića i Halvadžića.

U nastavku pogledajte video izvještaj sa utakmice.