Fudbaleri našeg Željezničara su pretrpili neugodan poraz na domaćem terenu od ekipe Radnika sa 2:1.

U prvom poluvremenu nismo mnogo vidjeli, Željo je prijetio preko Diatte i Beganovića, dok su gosti bili opasni preko Obradovića. Drugo poluvrijeme otvara pogodak Želje. Blagojević je ubacio, a D. Sadiković glavom matirao golmana gostiju.

Gosti se nisu predavali i u 82. minuti preko Obradovića dolaze do poravanja rezultata. Nakon toga Plavi bacaju sve karte u napad, a najbolju priliku su imali preko Đelmića, ali je Avdukić bio odličan. U posljednjoj minuti gosti su odigrali brzu akciju i golom Maksimovića ostvarili veliku pobjedu.

Naš Željezničar u narednom kolu gostuje u Vitezu kod istoimenog domaćina. U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa današnje utakmice.