Fudbaleri našeg Željezničara su u prvoj utakmici 1/8 finala Kupa BiH savladali GOŠK sa 3:0, a dva puta je pogađao Đelmić, te jednom Beganović.

Željo je tokom svih 90 minuta kontrolisao utakmicu i sasvim zasluženo savladao goste iz Gabele. Prvi gol smo vidjeli u 34. minuti kada Tiago prolazi po strani, ubacuje, a Ognjen Đelmić pogađa za vodstvo.

U 56. minuti defanzivac GOŠK-a je u svom kaznenom prostoru igrao rukom, a glavni sudija je pokazao na bijelu tačku. Siguran sa 11 metara je bio Ognjen Đelmić. Konačnih 3:0 je u 76. minuti postavio Beganović na asistenciju Tiaga.

Pored tri gola Željo je propustio nekoliko dobrih prilika, a najbolju kada je udarac Tiaga zaustavila stativa. U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa utakmice.