Juniori Željezničara su u okviru 22. kola Omladinske Premijer lige BiH savladali domaću Krupu sa 2:1.

Jučer su na stadionu u Krupi na Vrbasu snage odmjerili juniore Krupe i Željezničara. Domaći su poveli golom Nemanje Rakovića u devetoj minuti. Naš tim je potom preuzeo inicijativu, stvarao prilike, a na preokret se čekalo do 69. minute. Prvo je za 1:1 u 61. minuti pogodio Faris Zubanović, a na konačnih 2:1 postavio je Edis Mušović.

Ekipa Omera Joldića igrala je u sastavu: Kršić – Mušović, Ćosić, Zilić, Duraković – Kaljić, Šušić – Mujić, Nuhanović, Ramić – Zubanović. Još su igrali: Mešić, Bezdrob, Salanović, Aljić.

Nakon ovog kola Plavi su na drugom mjestu s tri boda zaostatka u odnosu na Zrinjski koji ima utakmicu manje od našeg tima. Vrijedi istaći da je Faris Zubanović najbolji strijelac Omladinske Premijer lige sa 21 golom.