Željezničar je sinoć savladao Rudar sa 2:0, a tim povodom održana je konferencija za medije na kojoj se obratio šef struke, Tomislav Ivković.

“Čestitam igračima na svemu što su prikazali danas. Prvo poluvrijeme nije bilo na nivou osim posljednje tri-četiri minute. Igrali smo protiv brze ekipe, Rodrigo je sijao opasnost, a u sudijskoj nadoknadi smo imali neke situacije koje nismo iskoristili. U drugom dijelu je postojala samo jedna ekipa na terenu, publika je vidjela da ti mladi igrači imaju talenat kada su izgubili strah, svaka čast, idemo dalje. Pobjeda ne znači ništa ako ne napravimo seriju utakmica, idemo već sad razmišljati o Bijeljini, rekao je Ivković i dodao:

“Igrački su pokazali da su talentovani, da imaju znanje i da kada se opuste jer igraju pod pritiskom, onda se vidi da su igrači koji mogu pokazati nogometne kvalitete što je ono čemu svi težimo. Trebamo nastaviti u tom ritmu.”