U prethodnom mjesecu ekipa je odigrala tri utakmice, a na vama je da odaberete ko je kao pojedinac najviše pokazao.

Željo je u proteklom mjesecu odigrao tri utakmice. Plavi su ostvarili jednu pobjedu protiv Čelika sa 2:1, jedan remi sa Travnikom 0:0 te jedan poraz od Sarajeva sa 2:1. Željo je postigao i primio po tri gola.

U nastavku pročitajte kratak pregled učinka odabranih kandidata za najboljeg igrača proteklog mjeseca.

Marijan Antolović – Željina jedinica se vraća u formu koja ga je krasila u prvom igranju za naš tim. Na posljednjoj utakmici sa Čelikom je imao nekoliko dobrih intervencija kojima je spasio gol svoje ekipe.

Eldar Hasanović – U proteklom mjesecu, igrajući na svojoj poziciji zadnjeg veznog, nastupao na sve tri utakmice. U derbiju sa Sarajevom svoj dobar nastup krunisao pogotkom.

Tomislav Tomić – Veznjak Plavih je u novembru odigrao svih 270 minuta. Na susretu sa Travnikom propustio jednu od boljih prilika na utakmici, a na utakmici sa Čelikom je asistirao za pogodak Bajića.

Juan Manuel Varea – Utakmice sa Travnikom i Čelikom odigrao u cjelosti, dok je susret sa Sarajevom igrao 72 minute. Za pomenuti gol Hasanovića protiv Sarajeva, Argentinac je ubilježio asistenciju, a također, namjestio je pogodak Bajića protiv Čelika.

Riad Bajić – Odigrao sve utakmice u novembru. Na derbiju sa Sarajevom i Travnikom imao po jednu odličnu priliku, ali nije uspio zatresti protivničku mrežu. Na Grbavici protiv Čelika, Riad je postigao dva pogotka i donio pobjedu Plavim.

Glasati možete u anketi ispod do ponedjeljka, 1. decembra, do 18 sati.

Izaberite najboljeg igrača za mjesec novembar?