Fudbaleri našeg Željezničara su u okviru pripremne utakmice savladali GOŠK iz Gabele sa 3:2.

Plavi su u Međugorju odigrali sedmu pripremnu utakmicu, a nakon 90 minuta igre su savladali GOŠK i tako ubilježili četvrtu pobjedu.

Na početku utakmice su Plavi poveli golom Juana Manuela Vareae. Potom GOŠK postiže dva brza gola i sa rezultatom 2:1 se odlazi na poluvrijeme.

U drugom dijelu puleni Milomira Odovića su zaigrali još ofanzivnije, a poravnanje rezultata je u 60. minuti donio Riad Bajić. Totalni preokret donosi svojim drugim golom na današnjoj utakmici, Riad Bajić, u 65. minuti.

Željo je počeo u sastavu: Antolović – Memija, Kosorić, Uzelac, Kvesić – Hasanović, D. Sadiković, Varea, Đelmić, Bučan – Bajić. U drugom poluvremenu su priliku dobili: Kjosevski, E. Sadiković, Hadžović, Hadžiahmetović, Bogdanović, Hiroš, Beganović, Turković, Nuspahić. Zbog lakših povreda nisu igrali Zeljković i Čolić.

Narednu pripremnu utakmicu Plavi će igrati 13. februara protiv Slobode.