Fudbaleri Željezničara su u okviru trening-utakmice savladali domaću Bosnu Visoko sa 8:1.

Prvo poluvrijeme su Plavi riješili u svoju korist sa 3:0. Dva gola postigao je Juričić, a jedan Subašić. U drugom dijelu naš tim postiže još pet golova. Po dva gola su dali Lendrić i Hajrić, a posljednji gol djelo je Miletića. Strijelac počasnog gola za domaće bio je Karišik.

Narednu utakmicu Željezničar igra protiv Mladosti DK, a susret je na rasporedu u petak s početkom od 19 sati.

Željezničar prvo poluvrijeme: Muftić – Stevanović, Drina, Beća, Milićević – Jamak, Bekrić – Gasal, Subašić, Mujić – Juričić.
Željezničar drugo poluvrijeme: Erić – Blažević, Miletić, Kosorić, Šehić – Alispahić, Mujezinović, Veselinović, Štilić – Hajrić, Lendrić.