Željezničar je u okviru pripremne utakmice savladao visočku Bosnu sa 3:0.

Plavi su poveli u 11. minuti. Bekrić je ubacio sa strane, a Miletić najbolje skočio i glavom pogodio za 1:0. Naš tim je nastavio s kontrolom igre, te su propustili nekoliko izglednih prilika za postizanje drugog gola. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:0 u koriste naše ekipe.

Na 2:0 Željo je povisio u 58. minuti. Staniće je oduzeo loptu, prošao jednog čuvara i preciznim udarcem sa 20 metara zatresao mrežu domaćih. Hajrić je u 68. minuti iskoristio odbijenu loptu i postigao svoj prvi gol, a treći za Plave na današnjem susretu.

Željezničar: Fejzić – Blažević, Miletić (Beća od 70.), Ikić, Stanić – Hajdarević, Duraković (Osmanović od 60.) – Gasal, Bekrić (Mehić od 60.), Mujezinović (Mujić od 46.) – Hajrić (Nargalić od 70.).