Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Hajduk iz Orašja sa 12:0.

Prvo poluvrijeme Željo je počeo u sastavu: Kjosevski – Stevanović, Bogičević, Sipović, Pavić – Sadiković, Alispahić – Veselinović, Štilić, E. Zec – Krpić. Naš tim prvi dio susreta riješio je u svoju korist sa 4:0. Dva gola postigao je Ermin Zec, a po jedan Semir Štilić i Enes Sipović.

U drugom dijelu Plavi su igrali u sastavu: Kršić – Šehić, Osmanković, Hajdarević, Stanić – Mehić, Dacić – A. Zec, Ramović, Mujezinović – Zajmović. Tim sa Grbavice u drugih 45 minuta postigao je još osam golova. Hetrik je postigao Asim Zec, po dva su djelo Harisa Hajdarevića i Dženana Zajmovića, a jedan je postigao Mustafa Mujezinović.

FK Željezničar još jednom čestita NK Hajduk Orašje 100 godina postojanja, te se zahvaljuje na pozivu i gostoprimstvu u Orašju. Željo će sutra odigrati još jedan prijateljski susret, a protivnik od 15 sati je domaća Bosna iz Kalesije.