Fudbaleri Željezničara su u okviru 32. kola m:tel Premijer lige BiH remizirali sa Širokim Brijegom 0:0.

Subašić iskosa šutira u četvrtoj minuti, Miškić brani. Dvije minute poslije Šehić šutira sa distance preko gola. Mujan u 20. minuti prijeti sa strane, lopta ide preko gola. Ponovo Šehić pokušava sa distance u 35. minuti, Miškić ponovo brani. I Hajdarević je pokušao sa 20 metara, njegov udarac ide malo preko gola.

Široki je imao u 39. minuti sjajnu priliku. Ikić je izašao pred naš gol i šutirao, Bender sjajno odbrani, a potom Ikić odbijenu loptu šalje visoko preko gola. Mekić sjajno šutira sa 25 metara, lopta ide malo pored gola gostiju. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

U 59. minuti Šehićev udarac sigurno hvata Miškić. Begić pokušava sa 20 metara u 68. minuti, Bender brani. Bekrić iskosa u 75. minuti šutira, Miškić brani. Begić sa 20 metara šutira lijevom nogom u 78. minuti, lopta ide preko gola. U 83. minuti Bekrić ubacuje, Kosorić šutira i pogađa prečku. Dvije minute poslije, Resić sjajno probija, dodaje do Zeca koji ostavlja za Hajdarevića čiji udarac zaustavlja prečka. U 88. minuti Bekrić glavom vraća za Zeca koji makazicama šutira preko gola.

Narednu utakmicu Željezničar igra naredni vikend protiv Slobode na Tušnju.

Željezničar: Bender – Galić, Kosorić, Drina, Šehić – Mekić, Hajdarević – Subašić, Beća, Gasal – Hodžić. Još su igrali: Zec, Bekrić, Kočević, Resić,
Široki Brijeg: Miškić, Medić, Valinčić, Mujan, Blagaić, Bosančić, Vukoja, Lukić, Begić, Ikić, Žulj.