Fudbaleri Željezničara su u okviru trening-utakmice savladali visočku Bosnu sa 6:0.

Naš tim je prvo poluvrijeme postigao tri gola. Prvi je djelo Mujića nakon ubačaja Zeca. Drugi gol je sjajno pogodio Duraković, a dresi gol postigao je Zec na asistenciju Subašića.

Plavi su odmah na početku drugog dijela postigli četvrti gol. Mujezinović je ubacio s lijeve strane, Štilić lijepo prihvatio loptu, a potom i zatresao mrežu gostiju. Na 5:0 povisio je Juričić nakon dodavanja Gasala. Upravo je Gasal postigao šesti gol za Plave, sjajno je pogodio iz slobodnog udarca sa 25 metara.

Narednu utakmicu Željezničar igra u petak protiv Radnika. Susret u Bijeljini igra se od 17:00 sati.

Željezničar: Fejzić – Mulaosmanović, Drina, Beća, Milićević – Duraković, Alispahić – Subašić, Zec, Mujić – Hajrić.
Željezničar drugo poluvrijeme: Erić – Stevanović, Ikić, Kosorić, Šehić – Sadiković, Hajdarević – Gasal, Štilić, Mujezinović – Juričić.
Bosna Visoko: Sirćo – Mrkalić, Beganović, Ćosić, Sarvan, Cana, Ahmić, Muharemović, Tahmaz, Cibra, Čomaga.