Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice remizirali sa Širokim Brijegom 1:1.

Široki Brijeg je sjajno otvorio utakmicu i već od treće minute vodio sa 1:0. Nakon gužve u kaznenom prostoru, Radeljić je glavom pogodio za rezultat prvog poluvremena. U drugom dijelu naš tim imao je nekoliko dobrih prilika preko Bekrića i Lendrića, a gosti su prijetili nakon kontranapada. Konačan rezultat susreta postavljen je u 88. minuti. Subašić je ubacio s desne strane, Stanić požrtvovano vratio u sredinu gdje je najbolje snalazi Blažević i glavom u padu pogađa za 1:1.

Željezničar: Erić – Stevanović (Blažević od 70.), Kosorić (Jovanović od 46.), Ikić, Šehić (Milićević od 70.) – Bojo, Sadiković – Subašić (Bekrić od 46.), Štilić (Lendrić od 18.), Veselinović (Stanić od 70.) – Juričić (Hajdarević od 70.).
Široki Brijeg: Zlomislić – Medić, Radeljić, Obšivać, Marić, Begić, Vukoja, Ikić, Jović, Angelov, Čuljak.