Fudbaleri našeg Željezničara su danas, u okviru prijateljske utakmice, u Kaknju savladali domaću Mladost sa 2:1.

Izabranici Admira Adžema su počeli u sastavu: Kjosevski – Zeljković, Kosorić, Asanović, Bučković – Hasanović, E. Sadiković, Baša, Nuspahić – Bajić, Turković.

Naša ekipa je povela u 35. minuti golom Nede Turkovića. Domaći fudbaleri su poravnali golom Dilavera sa 11 metara.

U drugom poluvremenu su priliku za igru dobili: Čeman, Beganović, D.Sadiković, Leković, Jakupović, Grebenar, Bogdanović, Hadžić. Upravo posljednji, Irfan Hadžić, je u 75. minuti susreta donio pobjedu Plavima.

Šef struke, Admir Adžem, je priliku dao i fudbalerima koji su na probnom radu.

Mladost je prvi dio sezone u Prvoj ligi Federacije završila na trećoj poziciji sa dva boda zaostatka u odnosu na prvoplasirano Goražde.