Danas su u Vogošći trening utakmicu odigrale U-21 i U-19 reprezentacije BiH. U obje selekcije nastup su ubilježili i fudbaleri našeg Kluba.

Po izuzetno sparnom vremenu nismo vidjeli mnogo na terenu. U prvom poluvremenu vrijedno spomena jedino je prilika Amera Hiroša.

U drugom dijelu nakon nekoliko izmjena vidjeli smo bolju utakmicu. Mlada reprezentacija je povela u 77. minuti golom Siniše Saničanina. U 84. minuti junior našeg Kluba koji je krajem prošle godine potpisao trogodišnji ugovor, Ismail Duraković, lijepim pogotkom je poravnao rezultat na 1:1 što je bio i konačan ishod utakmice.

Do kraja je mlada reprezentacija imala priliku preko Plakala, ali je Ćutahija odlično odbranio.

U mladoj reprezentaciji BiH predvođenom Vladom Jagodićem nastup su ubilježila i dva prvotimca Plavih, Damir Sadiković i Riad Bajić. S druge strane, u juniorskoj reprezentaciji je igralo pet naših fudbalera, Ismail Duraković, Emir Ćutahija, Dženis Beganović, Amer Hiroš te Kerim Memija.

Treba istaći da svih sedam fudbalera ima potpisan ugovor sa našim Klubom.