Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice remizirali sa TOŠK-om 1:1.

Prvo poluvrijeme završilo je 1:1. Gosti su poveli golom Poturalića, a za naš tim pogodio je nakon lijepog driblinga Zajmović.

U drugom poluvremenu Plavi su imali veliki broj prilika za postizanje gola, ali se rezultat nije mijenjao, te je ostalo 1:1.

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Zrinjskog. Susret na Grbavici počinje u 20 sati.

Željezničar prvo poluvrijeme: Kjosevski – Hajdarević, Drina, Bajramović, Pavić – Salifu, Mehić – Subašić, Ramović, Mujezinović – Zajmović.
Željezničar drugo poluvrijeme: Erić – Stevanović, Osmanković, Sipović, Stanić – Sadiković, Bojo – A. Zec, Alispahić, Veselinović – E. Zec (Mehić).
TOŠK: Strika, Šehić, Kurdić, Koprivica, Crnomarković, Kitanović, Rodrigo, Škrijelj, Dizdarević, Šabić i Poturalić.