Fudbaleri Željezničara su u okviru 4. kola Premijer lige BiH poraženi od Posušja sa 1:0.

U 10. minuti Brković iskosa sa distance šutira pored našeg gola. Minutu poslije opasan centaršut prolazi ispred našeg gola. Domaći su poveli u 24. minuti. Karlo Kamenar se okrenuo, namjestio i pogodio nebranjeni dio naše mreže. U 36. minuti Brković iskosa šutira i pogađa spoljni dio mreže. Posušje je prijetilo i u 44. minuti kada udarac iskosa brani Muftić.

Mandić u 61. minuti izlazi pred naš gol, ali Cocalić fantastičnom reakcijom sprječava udarac. Mekić u 63. minuti snažno šutira sa 25 metara, golman Posušja sjajno brani u korner. U 83. minuti Galić ubacuje, Krpić glavom šutira preko gola.

Željezničar: Muftić – Drina, Kosorić, Cocalić – Galić, Mekić, Rustemović, Ćosić – Krpić, Amoah, Haračić. Još su igrali: Biber, Jašarević, Turanjanin, Allyson, Gasal.

Narednu utakmicu Željezničar igra u subotu protiv Tuzle City. Susret na Grbavici počinje u 20:45 sati.