Fudbaleri Željezničara su u okviru 22. kola WWIN Lige BiH poraženi od Zvijezde 09 sa 2:1.

Domaći su pokušali u 12. minuti udarcem Salimana sa distance, ali je Muftić bio siguran. U 24. minuti Galić ubacuje, a Haračić glavom šutira u golmana domaćih. U 28. minuti Haračić glavom prebacuje za Boljevića koji izlazi pred gol Zvijezde, ali u završnici šutira pored gola.

Željo je poveo u 31. minuti. Amoah je ubacio sa desne strane, a Aleksandar Boljević glavom pogodio za 0:1. Tri minute poslije Vukoja mlako šutira, Muftić sigurno brani.

U 38. minuti su domaći poravnali. Saliman je probio po lijevoj strani, ubacio, a Vadze zatresao našu mrežu.

U 45. minuti Haračić nakon ubačaja Hiroša šutira glavom preko gola. Na poluvrijeme se otišlo sa 1:1.

U prvoj minuti nastavka Vadze iskosa šutira, Muftić brani. U narednom napadu Vukoja gađa sa 20 metara, Muftić paradom izbacuje u korner. U 59. minuti Hiroš proigrava Amoaha čiji udarac glavom brani Jelovac. Zvijezda je do preokreta došla u 63. minuti. Vadze je ubacio, a Selimović nespretno reagovao i glavom ubacio loptu u naš gol.

Željezničar: Muftić – Selimović, Cavnić, Cocalić – Galić, Hiroš, Karić, Radinović – Boljević, Amoah, Haračić. Još su igrali: Drljo, Mijić, Štilić, Mekić, Bilal.