Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Slaviju sa 3:0.

Prvo poluvrijeme su Plavi riješili u svoju korist rezutatom 1:0. Subašić je lijepo asistirao za Krpića koji je rutinski volej udarcem savladao golmana Slavije. U drugom dijelu je naš tim postigao još dva gola. Prvo je Veselinović lijepo pogodio nakon asistencije Alispahića, a potom sjajan gol postiže Sadiković nakon ubačaja iz kornera kada je uhvatio volej i pogodio mrežu Slavije.

Narednu utakmicu Željezničar igra u subotu protiv Mladosti. Susret u Doboju kod Kaknja počinje u 17:30 sati.

Željezničar prvo poluvrijeme: Kjosevski – A. Šehić, Bojo, Drina, Pavić – Salifu, Mehić – Subašić, Ramović, Mujezinović – Krpić.
Željezničar drugo poluvrijeme: Erić – Stevanović, Sipović, Osmanković (Drina), Stanić – Sadiković, Hajdarević – A. Zec, Alispahić (Subašić), Veselinović – Zajmović.