Juniori Željezničara su u okviru 1. kola Omladinske Premijer lige BiH savladali Zvijezdu 09 sa 3:2.

Fudbaleri Omera Joldića sezonu su otvorili pobjedom. Gosti su stigli u vodstvo golom Mojovića nakon kontranapada. Samo dvije minute trebale su našem timu da poravna. Nakon kornera i gužve u petercu najbolje se snalazi Salanović koji trese mrežu gostiju.

Za preokret od 2:1 pogodio je Ahmić nakon sjajnog prodora danas agilnog Subašića. Grešku odbrane Zvijezde za 3:1 iskoristio je Gasal koji je prošao i golmana i posljednjeg igrača i ušetao se s loptom u gol. Kada se činilo da će utakmica završiti rezultat 3:1, gosti izvode brz napad i dvije minute prije kraja Milošević pogađa za 3:2.

Željo je igrao u sastavu: Muftić – Musić, Drina, Bajramović, Dervić – Duraković, Ahmić – Subašić, Salanović, Mujić – Gasal. Još su igrali: Karalić, Beća, Aljić.

U narednom kolu Željezničar gostuje kod Slavije.