Fudbaleri Željezničara su u okviru 31. kola m:tel Premijer lige BiH remizirali sa Radnikom 1:1.

Prve minute su u potpunosti protekle gledajući u tribine Grbavice koje su Željini navijači pripremili u čast Ivice Osima. Željezničar u vodstvo dolazi u 11. minuti kada je Sead Subašić pogodio mrežu gostiju. Prijetili su Plavi još preko Subašića i Hodžića, ali je ostalo 1:0 na kraju prvog dijela.

Subašić je ubacio u 47. minuti, Hodžić glavom šutirao pored gola. Vučenović u 69. minuti izlazi sam pred golmana Radnika koji mu brani udarac. Radnik do poravnanja dolazi u 80. minuti. Handžić je iskosa snažno šutirao i pogodio našu mrežu. Bekrić je u 91. minuti šutirao, golman Radnika odbranio.

Narednu utakmicu Željezničar igra u srijedu protiv Borca. Susret na Grbavici počinje u 18 sati.