Fudbaleri Željezničara su u okviru 26. kola WWIN Lige BiH remizirali sa Sarajevom 0:0.

U 17. minuti brza kontra Sarajeva, Mustafić ubacuje, a Čataković šutira pored gola. Minutu poslije ponovo Mustafić iskosa ubacuje, ovaj put Muftić brani. Amer Hiroš je u 19. minuti zaradio crveni karton.

U 37. minuti Čataković šutira sa 20 metara, lopta ide preko gola. Minutu poslije udarac Mustafića hvata Muftić. Muftić još jednom dobro brani u 43. minuti nakon pokušaja Mustafića. U 45. minuti Cocalić je nakon dobio direktan crveni karton. Slaviša Radović je također zaradio crveni karton jer je u tunelu na poluvremenu udario Štilića. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

U 51. minuti gosti prijete nakon kornera, lopta ide pored gola. U 54. minuti Amoah šutira sa distance malo preko gola. U 70. minuti Oliveira pokušava volej udarcem, Muftić brani. Golman Plavih još jednom dobro reaguje u 73. minuti nakon udarca Duljevića iskosa. Amoah u 78. minuti iskosa šutira, Iliev brani. Selimovićem udarac iz 88. minute odlazi pored gola. U 90. minuti Mehmedović glavom šutira, Muftić fantastično brani i spašava naš tim.

Željezničar: Muftić – Galić, Cocalić, Cavnić, Radinović – Karić, Mekić, Boljević, Hiroš – Štilić, Krpić. Još su igrali: Selimović, Amoah, Ovčina,

Narednu utakmicu Željezničar igra u petak protiv Posušja. Susret na Mokrom Docu počinje u 18:00 sati.