Fudbaleri Željezničara su u okviru 19. kola WWin Lige BiH remizirali sa Zrinjskim 0:0.

U 19. minuti velika šansa za Plave. Amoah je sam izašao pred gol Zrinjskog, ali je loše šutirao i Marić je odbranio. Deset minuta poslije nova velika prilika za Želju. Ovaj put je Haračić izašao pred Marića koji i njemu sjajno brani situaciju 1 na 1.

Zrinjski prijeti u 38. minuti. Bradarić je gurnuo za Bilbiju čiji udarac Cavnić blokira u korner. Nakon kornera Muftić sjajno brani udarac Barišića, a potom i Krpić sa gol-linije izbacuje loptu. U 41. minuti Cocalić prijeti, Marić brani. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

Amoah u 57. minuti šutira visoko preko gola. Nova sjajna šansa za Želju u 58. minuti. Radinović je sjajno ubacio, a Ovčina u polumakazicama šutira malo preko gola.

Željezničar je počeo u sastavu: Muftić – Cocalić, Cavnić, Radinović – Ovčina, Hiroš, Karić, Drljo – Amoah, Haračić, Krpić. Još su igrali: Boljević, Pavić,

Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju, 25. februara protiv Širokog Brijega u Čitluku.