U proteklim danima odigran je turnir “Igraj fudbal, živi život”, a u finalu su kadeti Željezničara savladali Sarajevo sa 3:1.

Tri gola u prvom poluvremenu postigao je Armin Ramić. U nastavku je sa jedanaest metara smanjio Muhamed Buljubašić i, ispostavilo se kasnije, postavio konačan rezultat.

Za prva tri mjesta uručeni su pehari i medalje koje su predali selektor kadetske reprezentacije BiH Nermin Šabić, selektor bh. pionirske selekcije – Zoran Erbez i koordinator omladinskih selekcija NS/FSBiH Dženan Đipa.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Armin Ramić (Željezničar). Najbolji strijelci turnira su Aldin Mešić (Sarajevo) i Ali Serdarević (Željezničar), a postigli su po 4 pogotka. Za najboljeg golmana proglašen je Sergej Bjelica (Željezničar). Njima su uručeni satovi sponzora – Watch Line.