Fudbaleri Željezničara su u okviru 33. kola WWIN Lige BiH savladali Borac sa 2:1.

Željezničar je poveo u 19. minuti. Hiroš je dodao do Boljevića koji sa 20 metara precizno pogađa mrežu Borca. U 30. minuti bilo je 2:0. Štilić je ubacio sa strane, a Boljević glavom postigao drugi gol.

Štilić je u 41. minuti šutirao, Krpić glavom šutirao preko gola. Sjajna šansa u 46. minuti, Boljević je proigrao Krpića koji izlazi pred gol Borca, ali Milošević sjajno brani. Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0.

U 48. minuti Štilić snažno šutira iz slobodnog udarca, Milošević sjajno brani. Nakon kornera Cocalić glavom šutira, ponovo Milošević sjajno reaguje.

U 75. minuti bilo je 2:1. Jovo Lukić je prošao i pogodio naš gol. Kulašin iskosa u 89. minuti šutira, Muftić brani. U 90. minuti velika šansa za Borac, ali AL Jaber sa gol linije izbacuje loptu.

Željezničar: Muftić – Galić, Cavnić, Drina, Radinović – Cocalić, Al Jaber – Hiroš, Štilić, Boljević – Krpić. Još su igrali: Mekić, Zubanović, Karić, Mahmić

Fotogaleriju sa utakmice možete pogledati ovdje.