Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice koja se igrala na stadionu Rijeka kod Viteza savladali ekipu Viteza sa 1:0.

Željo je počeo u sastavu: Kjosevski – Stanić, Bogičević, Graovac, Projić – Šabanadžović – Zakarić, Zeba, Blagojević, Ramović – Kajkut. U prvom dijelu obje ekipe su imale nekoliko dobrih situacija i prilika, ali nije bilo golova.

U drugom poluvremenu su Plavi igrali u sastavu: Fejzić – Stevanović, Velić, Hasanović, Šehić – Hajdarević, – Hrvanović, Zec, Beganović, Zajmović – Mujagić. Gol odluke je postigao Dženan Zajmović nekoliko minuta prije kraja susreta kada je lijepim lob udarcem savladao golmana Viteza.

Narednu utakmicu Željezničar igra u okviru 7. kola Premijer lige protiv Radnika. Susret u Bijeljini se igra u nedjelju u 16:30 sati.