Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice savladali Jedinstvo sa 6:0.

Plavi su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist sa 2:0. Prvi gol je nakon ubačaja Štilića iz kornera postigao Sipović. Drugi gol je sa bijele tačke postigao Krpić, a prethodno je golman Jedinstva oborio E. Zeca.

Drugo poluvrijeme Željo otvara trećim golom, a pogodio je Mujezinović. Vrlo brzo bilo je 4:0, a svoju mrežu je pogodio defanzivac Jedinstva. Odlično otvaranje drugog dijela nastavio je Ramović koji je postigao peti gol. Za konačnih 6:0 pobrinuo se A. Zec.

FK Željezničar još jednom čestita NK Jedinstvo na velikom jubileju, te se zahvaljuje na pozivu i gostoprimstvu u Bihaću.

Željezničar: Erić – Stevanović, Osmanković, Sipović, Pavić – Alispahić, Sadiković – Veselinović, Štilić, E. Zec – Krpić. U drugom poluvremenu su igrali: Kjosevski, Stanić, Bogičević, Mujezinović, Ramović, Mehić, A. Zec, Hajdarević, Zajmović, A. Šehić, Kršić.
Jedinstvo: Dejanović, Jašarević, Nuspahić, Kladar, Terzin, Jahić, Šarenac, Nuhanović, Ibrišimović, Mujagić, Remić.