Fudbaleri našeg Željezničara su ubilježili prvi poraz u proljetnom dijelu od Slobode sa 2:1, a jedini gol za našu ekipu je postigao Jadranko Bogičević.

Željo je jako loše otvorio utakmicu. Nakon ubačaja Zebe, u drugoj minuti za vodstvo Slobode pogađa Sulejman Krpić. Minutu nakon toga su Plavi imali priliku za izjednačenje kada je Lendrić izašao pred golmana Muminovića koji mu je odbranio udarac. Do kraja prvog dijela Željo je zaprijetio preko Bekrića, a Sloboda preko Krpića.

Drugi dio Željo bolje otvara i u 61. minuti dolazi do poravnanja. M. Stevanović je ubacio, a Jadranko Bogičević glavom postigao pogodak. Ipak, samo devet minuta poslije gosti ponovo dolaze do vodstva, a kasnije će se ispostaviti i do pobjede. Ponovo nakon prekida naša ekipa prima gol, a strijelac je bio Ivan Kostić.

U nastavku pogledajte video izvještaj sa utakmice.