Fudbaleri našeg Željezničara su savladali Borac sa 2:1, a golove za našu ekipu su postigli Miroslav Stevanović i Dejan Djermanović, dok je za goste pogodio Lazar Marjanović.

Plavi sjajno otvaraju utakmicu. Brza kontra u sedmoj minuti, a u završnici ubačaj Memije koristi Mirsolav Stevanović koji pogađa za 1:0. Potom je Željo kontrolisao igru u potpunosti te prijetio preko Djermanovića. Drugo poluvrijeme su Plavi nastavili sa svojom igrom, a priliku za povećanje vodstva su propustili Djermanović, Halvadžić i Blagojević.

Dvije minute prije kraja isteka regularnih 90 minuta, Lazar Marjanović je Borcu donio izjednačenje. Nastavk pobjedničkog niza je Želji donio Dejan Djermanović svojim prvijencem u 92. minuti.

U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa današnje utakmice.