Fudbaleri našeg Željezničara su slavili protiv zvorničke Drine sa 3:2, a strijelci za Plave su bili Đelmić dva puta i Blagojević.

Željezničar je ubilježio svoju četvrtu ovosezonsku pobjedu. Na Stadionu Grbavica pred oko 3000 gledalaca, Željo je sa 3:2 savladao Drinu. Plavi odlično otvaraju utakmicu nakon nekoliko odličnih prilika, dolaze i dva brza gola. Oba puta je golmana gostiju matirao Ognjen Đelmić.

Drugo poluvrijeme otvara pogodak Aleksandra Ilića za smanjenje prednosti našeg tima. Potom Željo nije iskoristio nekoliko dobrih situacija, a u 70. minuti nakon prekida Drina dolazi do poravnanja, a strijelac je Marko Jakšić. Nakon toga Željo kreće u napad, te prijeti preko Diatte i Đelmića, a potom i postiže pobjedonosni pogodak. Lopta se odbila do Jovana Blagojevića koji snažnim udarcem trese mrežu Drine za veliko slavlje na Grbavici.

U sudijskom vremenu je Sadiković imao veliku priliku, ali nije pogodio. U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa današnje utakmice.