Željezničar u ponedjeljak u okviru 36. kola WWIN Lige BiH gostuje Sarajevu, a utakmicu je najavio trener Adin Mulaosmanović.
– Prije svega očekujem jednu fer i korektnu utakmicu, da sve protekne u sportskom duhu i fairplayu, kako na terenu, tako i na tribinama. Što se tiče same utakmice, ona nosi epitet derbija i kao takva je od iznimnog značaja za naš klub i naše navijače. Zato očekujem maksimalan angažman kompletne ekipe i nadam se povoljnom rezultatu. Što se tiče igračkog kadra, u rosteru za ovu utakmicu imamo sve igrače, osim Ericka, koji i dalje ima povredu koljena.












