Fudbaleri FK Željezničar su u proteklom mjesecu, te na susretu s Krupom u februaru, postigli devet pogodaka, a u nastavku pogledajte sve golove, a potom glasajte za vama najbolji.

Željezničar je u martu odigrao pet utakmica, te jednu krajem februara, a na tih šest susreta Plavi su postigli devet golova, a primili samo dva. Prvu utakmicu sa Krupom je odlučio Ivan Lendrić. Drugi susret sa Mladosti ponovo su Plavi slavili sa 1:0, te je ponovo strijelac bio Ivan Lendrić.

Uslijedila je utakmica Kupa u Bijeljini i remi 2:2. Golove za Želju su postigli Ivan Lendrić i Darko Marković. Zajko Zeba je bio junak utakmice u Banjaluci protiv Metalleghea kada je u posljednjoj minuti glavom pogodio sa nova tri boda. Stevo Nikolić i Samir Bekrić su riješili pitanje prolaska u polufinale golovima na Grbavici protiv Radnika. Istog protivnika su Plavi čekali tri dana kasnije, a ponovo je rezultat glasio 2:0. Golove su postigli Goran Zakarić i Ivan Lendrić.

U nastavku pogledajte sve pomenute golove, te u anketi ispod glasajte za vama najbolji.

Glasati možete do četvrtka, 30. marta, do 21 sat.