Juniori Željezničara su u okviru 10. kola Omladinske Premijer lige BiH savladali domaći Borac sa 2:1.

Novom pobjedom, i to na teškom gostovanju u Banjaluci, Željo je ostao na prvom mjestu. Domaći su poveli u 65. minuti golom Turanjanina. Rezultat je poravnao Edis Mušović u 81. minuti, a pobjedu je u prvoj minuti sudijske nadokade i veliko slavlje naše ekipe donio Edin Mujić.

Ekipa Omera Joldića i pomoćnika Senada Žerića je igrala u sastavu: Kršić – Mešić, Lukovac, Zilić, Duraković – Šušić, Osmanović – Mušović, Nuhanović, Mujić – Zubanović. Još su igrali: Mujkić, Bezdrob, Mizdrak.

Željezničar je prvi na tabeli sa jednim bodom više od drugoplasiranog Zrinjskog. Naš tim ima i jednu utakmicu manje. Narednu utakmicu Željo igra u srijedu u okviru zaostale utakmice 8. kola. Susret na pomoćnom terenu sa prirodnom travom se igra od 13:30 sati.