Izvještaj s posudbi: Sadiković i Hasanović igrali po 90 minuta

Dva fudbalera Željezničara, Damir Sadiković i Dino Hasanović, nalaze se na posudbama, a za vikend su odigrali po 90 minuta sa svoje timove.

Dvadesetjednogodišnji veznjak, Damir Sadiković, početkom sezone je posuđen u slovensko Krško. Sadiković je danas odigrao svih 90 minuta u porazu Krškog od ekipe Olimpije sa 2:1. U dosadašnjem dijelu sezone Sadiković je odigrao šest utakmica za slovenskog prvoligaša, tačnije odigrao je 456 minuta.

Još jedan mladi veznjak, Dino Hasanović, na posudbi je u zeničkom Čeliku. U ovom kolu, Dino je odigrao svih 90 minuta na gostovanju Čelika kod Mladosti gdje su poraženi minimalnim rezultatom 1:0. Hasanović je odigrao devet utakmica za Čelik ove sezone ili tačnije 705 minuta.