Sedam fudbalera Željezničara boravi na posudbama u klubovima Prve lige Federacije, a proteklog vikenda svi su ubilježili nastup.

TOŠK iz Tešnja nastavlja sa sjajnim partijama. Ovaj put su savladali visočku Bosnu sa 2:1 i tako se probili na treću poziciju na tabeli. Golove su postigli Ivković te Mace na asistenciju Eldara Šehića koji je odigrao svih 90 minuta. Semir Dacić je igrao do 90. minute kada je zamijenjen.

Denis Žerić, Aldin Ćeman i Aldin Šehić odigrali su po 90 minuta u domaćem porazu od Olimpika 0:1, a jedini gol je djelo Zajka Zebe. Konjičani su na desetom mjestu sa 22 osvojena boda iz 17 utakmica.

Jedinstvo je u Bihaću poraženo od Čapljine sa 2:0, a cijeli susret branio je Vernes Karavdić. Također, svih 90 minuta odigrao je i napadač Mirza Šubo koji nosi dres Rudara. Kakanjci su u ovom kolu poraženi od Novog Travnika sa 1:0.