Fudbaleri našeg Željezničara odigrali su međusobnu trening utakmicu, a na kraju su “plavi”  “narandžasti” odigrali 3:3.

Naša ekipa je nastavila sa pripremama za posljednju prvenstvenu utakmicu protiv Čelika. Fudbaleri su danas, nakon uvodnog zagrijavanja, odigrali međusobnu utakmicu, a nakon dva poluvremena od po 30 minuta rezultat je glasio 3:3.

Za ekipu “plavih” su igrali: Kjosevski (Ćeman) – Čolić, Zeljković, Uzelac, Hadžović (D. Hasanović) – Hiroš, E. Sadiković (Mekić), Bučan, Kašić, Nuspahić – Varea. Za “narandžaste” su igrali: Antolović – Memija, Bogdanović, Kosorić, Kvesić – Hadžiahmetović (E. Sadiković), D. Sadiković, Beganović, Đelmić, Kokot – Bajić.

Strijelci za “plave” su bili Bučan sa 11 metara, Varea i Uzelac. Sa druge strane, za “narandže” je tri gola postigao Bajić. Trening je po svom programu radio Eldar Hasanović, dok su Turković i Stanić van terena. Hadžiahmetović je ranije završio trening zbog udarca u nogu.