Fudbaleri Željezničara su u okviru 22. kola m:tel Premijer lige BiH remizirali sa Leotarom 0:0.

U četvrtoj minuti Govedarica iskosa šutira pored našeg gola. Minutu poslije Hodžić sjajno prihvata loptu, a potom sa deset metara šutira malo pred gola domaćih. Minutu poslije Bekrić dobro šutira, ali golman Leotara brani u korner. Nakon kornera Mekić pogađa spoljni dio mreže.

Štilićev udarac iz 30. minute odlazi pored gola, a tri minute poslije Cocalić šutira u dobro postavljenog Puletića. Na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

IMG 7869

Već u 48. minuti velika prilika za Želju. Hodžić je proigrao Bekrića koji izlazi pred gol Leotara, ali Puletić brani. Dvije minute poslije ponovo velika šansa za naš tim. Hodžić je probio po strani, ubacio, a udarac Bekrića sjajno brani Puletić.

Cocalić u 76. minuti iskosa šutira preko gola nakon sjajnog driblinga Štilića. Udarac Mekića iz 85. minute odlazi malo pored gola.

IMG 7894

Željezničar: Bender – Galić, Cocalić, Kosorić, Blažević – Hajdarević, Mekić – Štilić, Bekrić, Resić – Hodžić. Još su igrali: Resić, Vučenović, Zec.
Leotar: Puletić, Milović, Milić, Stanojević, Santrač. Chichba, Govedarica, Čolić, Đurić, Sekulović.