Povodom Dana reintegracije Grbavice odigran je prijateljski susret između Željezničara i Pofalićkog, a naš tim je slavio sa 4:0.

Na pomoćnom terenu s umjetnom travom Stadiona Grbavica, povodom Dana reintegracije Grbavice, fudbaleri našeg Željezničara su savladali Pofalićki sa 4:0.

Željo je igrao u sastavu: Fejzić (Ćeman) – Palić, Hasanović, Osmanković, Selak – E. Sadiković (Rizvanović), Bijedić, Žerić, Mailson (Ajkunić), Halvadžić (Golić) – Mujagić. Utakmica se igrala sa dva poluvremena od po 30 minuta.

Plavi su poveli u 24. minuti, a strijelac jako lijepog gola sa 25 metara je bio junior Armin Bijedić. U 43. minuti je na 2:0 povisio također junior Adel Ajkunić. Isti igrač u 55. minuti postiže efektan gol, a svoj het-trick kompletira dvije minute poslije.

U nastavku pogledajte video izvještaj sa današnje utakmice.