Na glavnom terenu Stadiona Grbavica prvi tim Željezničara je sa 4:1 savladao juniore našeg Kluba.

Prvi tim je poveo u 13. minuti. Mujezinović je poslao dubinski pas, a sjajno volej iskosa uhvatio Ermin Zec za vodstvo od 1:0. Fudbaleri Omera Joldića su poravnali u 25. minuti, a pogodio je Faris Zubanović na asistenciju Alena Nuhanovića. Dvije minute poslije seniori dolaze u rezultatsku prednost. E. Zec je odigrao za Asima Zeca koji rutinski pogađa gol za 2:1. Na 3:1 i rezultat prvog poluvremena povisio je svojim drugim golom Ermin Zec. Konačnih 4:1 postavio je Sulejman Krpić nakon ubačaja Srđana Stanića u 63. minuti.

Prvi tim je igrao u sastavu: Fejzić – Stanić, Rodin, Osmanković, Pavić – Sadiković, Mujezinović – A. Zec, E. Zec, Zajmović – Krpić. U drugom poluvremenu su priliku dobili: Veselinović, Klepač i Bajić.

Juniori su počeli u sastavu: Kršić – Mešić, Zilić, Ćosić, Duraković – Osmanović, Kaljić – Mujić, Nuhanović, Ramić – Zubanović. Još su igrali: Mufitć, Džudžević, Mušović, Šušić, Aljić, Bezdrob, Mustafić, Bilić, Adžem.