Fudbaleri našeg Željezničara savladali su ukrajinski Illichivets sa 1:0, a jedini gol je postigao Ivan Lendrić.

U posljednjoj pripremnoj utakmici Željo je savladao Illichivets sa 1:0. Na samom otvaranju susreta Ivan Lendrić na asistenciju Sinište Stevanovića postiže prekrasan pogodak. Nakon toga su Ukrajinski pokušali doći do poravnanja rezultat, ali je Kjosevski bio siguran.

U drugom poluvremenu vrijedi izdvojiti priliku Bekrića kada je šutirao preko gola, te veliku priliku Tiaga kada nije uspio matirati golmana ukrajinske ekipe. Ostalo je 1:0.

Plavi su u Antaliji odigrali tri utakmice. Ubilježili remije bez golova sa DAC-om i Vendsysselom, te pobjedu protiv Illichivetsa sa 1:0. U nastavku pogledajte najzanimljivije trenutke sa današnje utakmice.