Fudbaleri našeg Željezničara su u okviru 28. kola BH Telecom Premijer lige BiH remizirali sa Sarajevom odigravši 0:0.

U drugoj minuti Bilbija sa 20 metara šutira pored gola. Igrala se 16. minuta kada je Kokot pokušao sa 40 metara iznenaditi golmana Delača, ali je njegov pokušaj završio pored gola.

Napadač Sarajeva, Leon Benko, je atraktivno škaricama šutirao, ali je Antolovič odlično odbranio. Dvije minute poslije Kokot pronalazi Bajića čij iudarac blokira odbrana Sarajeva. U 30. minuti Benko je lukavo pokušao, ali se Antolović nije dao iznenaditi.

Šest minuta prije kraja prvog dijela dobra akcija Plavih, Hadžiahmetović proigrava Kokota koji volej udarcem šutita, ali je Delač spasio svoju mrežu. Četiri minute poslije ponovo Kokot pokušava.

U posljednjoj minuti je Benko zaprijetio, al ise rezultat nije mijenjao.

Drugi dio otvara prilika Hadžiahmetovića kada je nanizao nekoliko fudbalera Sarajeva, te šutirao pored gola. Dvije minute poslije, Đelmić iz dobre situacije šutira pored gola.

U 56. minuti nakon gužve nakon kornera, Hasanović šutira pored gola. U 77. minuti pokušaj Velkoskog brani Antolović. Do kraja su Plavi pokušavali doći do pobjedonosnog gola, ali se rezultat nije mijenjao.