Juniori našeg Željezničara su u okviru 3. kola Omladinske Premijer lige BiH savladali Zrinjski sa 5:2.

U sjajnoj utakmici na Grbavici obje ekipe su pokazale kvalitet, ali su na kraju Plavi slavili sa visokih 5:2. Zrinjski je poveo golom iz 8. minute preko Jankovića. Željo odgovara u 38. minuti kada Zubanović poravnava, a pet minuta poslije Osmanović dovodi naš tim u vodstvo. Mašić u 47. minuti postiže gol za goste i poravnava rezultat na 2:2. A onda su Plavi ubacili u brzinu više. Odličnu utakmicu su odigrali Zubanović i Osmanović. Prvi je postigao još dva gola, a drugi je dodao još jedan sjajan za konačnih 5:2.

Željo je igrao u sastavu: Kršić – Mešić, Zilić, Lukovac, Duraković – Osmanović, Kaljić – Mušović, Nuhanović, Mujić – Zubanović. Još su igrali: Šušić, E. Šehić, Bezdrob, Ramić, Duharkić. Nakon tri kola Plavi su na drugom mejstu sa sedam osvijenih bodova, dva manje od prvoplasiranog Širokog Brijega.