Juniori našeg Željezničara su u okviru 7. kola Omladinske Premijer lige BiH savladali Olimpik sa 2:1.

Gosti su poveli u 35. minuti golom Rašidovića. Uslijedili su napadi Plavih, a rezultat je poravnao Karalić u 68. minuti. Preokret i šestu uzastopnu pobjedu našem timu donio je svojim drugim golom Karalić u 82. minuti. Željo je igrao u sastavu: Milićević – Musić, Bajramović, Drina, Šabić – Beća, Duraković – Subašić, Salanović, Gasal – Aljić. U drugom poluvremenu u igru su ušli: Karalić, Dervić, Ahmić, Pehilj.

Željezničar nakon šest utakmica ima šest pobjeda, a u okviru 6. kola gostovat će Zrinjskom koji također ima maksimalan učinak u pet odigranih utakmica. Susret se igra 18. septembra u Mostaru.