Fudbaleri Željezničara su u okviru trening-utakmice savladali Goražde sa 4:0.

Plavi su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist sa 3:0. Naš tim je u vodstvo došao u 10. minuti. Mujezinović je ubacio iz kornera, a Luka Juričić glavom je pogodio glavom. Na 2:0 povisio je Ivan Lendrić u 39. minuti nakon asistencije Blaževića. Konačan rezultat prvog dijela postavio je Lendrić u 45. minuti nakon ubačaja Juričića.

U 63. minuti bilo je konačnih 4:0. Fantastičan gol postigao je Srđan Stanić sa skoro 30 metara iskosa.

Željezničar prvo poluvrijeme: Erić – Blažević, Kosorić, Sadiković, Šehić – Subašić, Alispahić, Bojo, Mujezinović – Juričić, Lendrić.
Željezničar drugo poluvrijeme: Fejzić – Stevanović, Miletić, Beća, Stanić – Jamak, Osmanković – Gasal, Bekrić, Mrkulić – Nargalić. Anes Mrkulić i Salko Nargalić su na probnom radu.