Željezničar je u julu i u augustu odigrao osam utakmica, a navijači imaju priliku odabrati najboljeg igrača u proteklom periodu.

Željezničar je savladao Posušje (1:0), Velež (1:0) i Zrinjski (2:0). Ubilježeni su remiji sa Koperom (1:1), Radnikom (1:1), Rudarom (1:1), Slogom (0:0), te su Plavi jednom poraženi od Kopera (3:1).

Strijelci su bili Alić, Vini Peixoto, Seedorf, Erick, Pejić, Krpić i Boljević. U nastavku možete glasati za igrača mjeseca.