FK Željezničar posjetio je Osnovnu školu Porodice ef. Ramić u Semizovcu, te je tom prilikom učenicima podijelio ulaznice za narednu utakmicu sa Slogom.

Zahvaljujemo se svima na sjajnoj dobrodošlici i vidimo se u nedjelju na Grbavici!

POGLEDAJ GALERIJU