Protekli vikend su igrana takmičenja u kojima nastupaju omladinci našeg Kluba, a u nastavku pročitajte rezultate koje su ostvarili.

Juniori i kadeti koji igraju Omladinsku Premijer ligu BiH su igrali derbi susrete sa Zrinjskim. Kadeti su slavili sa 2:0, dok su juniori poraženi 1:0.

Na tradicionalnom 7. međunarodnom turniru Mali Zmaj u Makarskoj naši pretpioniri (2003. godište) u konkurenciji 16 ekipa osvojili su prvo mjesto. U polufinalu savladali su splitski Hajduk sa 1:0, dok su u finalu bili bolji od zagrebačkog Dinama također sa 1:0. Moramo istaći da su naši pretpioniri turnir završili bez primljenog gola.

Na istom turniru naši pijetlići (2005. godište) osvojili su drugo mjesto u konkurenciji 24 ekipe. U finalu su poraženi od zagrebačkog Dinama sa 4:1. Sve čestitke našim dječacima i njihovim trenerima Nerminu Šehoviću, Isi Ahmetoviću i Mehmedu Hamziću.